Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-10-2023, 10:39   #4
Ketharian
Dział Postapokalipsa
 
Ketharian's Avatar
 
Reputacja: 1 Ketharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputację
Jak widać, sonda nie wzbudziła większego zainteresowania i zanim jej autor zacznie wyciągać własne wnioski, chciałbym się z nim podzielić pewnymi przemyśleniami.

Bonifacy, to moja subiektywna opinia i mam nadzieję, że nie poczujesz się nią dotknięty. Sądzę, że w czasach, kiedy ludzie coraz rzadziej sięgają po PBF i kiedy jednocześnie mają coraz mniej czasu na rozrywkę, przestają rzucać się łapczywie na każdą nową propozycję. Zamiast tego większość potencjalnych graczy - moim zdaniem - szacuje najpierw potencjał autora pomysłu, bo zwyczajnie nie chce im się wchodzić w projekt wysokiego ryzyka.

I sądzę, że tu jest pies pogrzebany. Ludzie praktycznie niczego o Tobie nie wiedzą poza stereotypem „Bonifacy to ten gość, który od lat ci parę miesięcy pyta o solówkę GS, ale w nic nie gra”. Aby przełamać ten impas, pokazać swój warsztat, kreatywność i podejście do zabawy, musiałbyś w końcu przełamać to fanatyczne przywiązanie do Słońc i zacząć grać w innych sesjach; pokazać się userom jako współgracz, wyrobić sobie pewną markę. Jestem pewien, że jeśli zainwestujesz dość czasu w zaprezentowanie się na forum jako sprawdzony dobry gracz, użytkownicy zaczną podchodzić z mniejszym powątpiewaniem, a większym zainteresowaniem do Twoich pomysłów.

Trzymam kciuki!
 
__________________
Królestwo i pół księżniczki za MG gotowego poprowadzić Degenesis!
Ketharian jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem