Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-10-2023, 18:08   #7
Ketharian
Dział Postapokalipsa
 
Ketharian's Avatar
 
Reputacja: 1 Ketharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputację
Bonifacy, nie odbierz proszę mojego postu źle, nie chcę Ci robić przykrości, ale spójrz proszę raz jeszcze na swoje argumenty. Zagrałeś kiedyś w solówce kończąc zabawę na stworzeniu postaci (sic). Prowadzenie prac nad własną grą traktuję jako ciekawostkę, ponieważ projekt ten bardzo słabo łączy się z tematyką gralni PBF, jaką jest LastInn. Brakuje tu jeszcze informacji, że korzystasz z Krzykacza i znasz mechanikę wysyłania PW.

Wyniki sondy są jednoznaczne. Jeśli chcesz poprowadzić tutaj (lub gdzieś indziej z udziałem tutejszych graczy) jakikolwiek projekt, masz zbyt małą rozpoznawalność, aby to mogło się udać. Możesz to zmienić tylko w jeden sposób. Wyjdź poza ten przerażająco niszowy wybór jakim są GS, znajdź sobie cokolwiek ciekawego w rekrutacjach, spróbuj przekonać do siebie jakiegoś MG (z góry uprzedzam, że może być niełatwo), a potem pokaż nam swoje zaangażowanie w grę, warsztat, sumienność, umiejętność współpracy. Jak zaczniesz wyrabiać sobie renomę, będziesz mógł próbować czegoś ambitniejszego (vide mistrzowanie czy odpalanie projektów podobnych do tego, który tu zaproponowałeś).

Innego wyjścia nie masz, w innym przypadku nadal będziesz postrzegany przez wielu (równie mnie, wybacz szczerość) za tego dziwnego gościa sfiksowanego na punkcie solówek GS, którego udział we wspólnej zabawie nikogo nie interesuje.

Trzymam kciuki za powodzenie!
 
__________________
Królestwo i pół księżniczki za MG gotowego poprowadzić Degenesis!
Ketharian jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem