Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-10-2023, 12:53   #4
Alex Tyler
Młot na erpegowców
 
Alex Tyler's Avatar
 
Reputacja: 1 Alex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputację
Cześć!

Ja mam jedynie nadzieję, że uda nam się ukończyć przygodę w pełnym składzie Bo o resztę z taką ekipą martwić się nie trzeba

Co do maksymalnej szerokości wyświetlanego obrazka to jest to 520 px, nie 550. To samo napisałam wtedy Aro Oczywiście można w profilu podnieść tę wartość do 580, ale wtedy tylko u nas będzie dobrze, z racji że większość użytkowników o tym nie wie i korzysta z ustawienia standardowego.
 
__________________
„Everything that lives is designed to end. We are perpetually trapped in a never-ending spiral of life and death. Is this a curse? Or some kind of punishment? I often think about the god who blessed us with this cryptic puzzle... and wonder if we'll ever get the chance to kill him”.
Alex Tyler jest offline