Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-10-2023, 17:37   #16
Szelma
 
Szelma's Avatar
 
Reputacja: 1 Szelma nie jest za bardzo znany
Odnośnie totalnie porąbanej sytuacji, jaka tu wyniknęła, sesja nie będzie kontynuowana. Alex Tyler oskarżyła Bellatrix o coś, co nie było prawdą a potem chciała ode mnie zrzuty ekranu.

Zostawię tu tylko mój odpis na jej PW. I uderzam głową o ścianę, że dałam się wciągnąć w jej narrację o ludziach tutaj.

Cytat:
Wychodzi na to, że sama nie wiesz, co do kogo piszesz, a potem chcesz screenshoty. Fajna jesteś.

Nie ma mowy o żadnych zrzutach.

I to nie Bellatrix mi napisała o tym. To był facet z tego forum. A nawet teraz musiałaś wtrącić, że Ona (Bella) ma "nieciekawą sytuację w żyćku" i pewnie dlatego zrezygnowała. Nie widzisz, że Ty po prostu chyba lubisz gadać o innych? Jacy to z nich nieudacznicy, nie umieją grać albo po prostu nie dorastają do Twoich estetycznych norm grania. A może niech każdy sobie gra, jak chce?

Ja w ogóle niepotrzebnie dałam się wciągnąć w tę Twoją gadkę i narrację o tym forum, o ludziach tutaj, bo to było nakierowywanie na tych, co Tobie nie pasują lub pasują do gry. Mój błąd. Już się więcej nie zdarzy, bo ja nie chcę już tu nic robić.

Myślałam, że poprowadzę fajną sesję, ale niestety wszystko się rozleciało. Straciłam motywację. Nie chce mi się poświęcać czasu tutaj na coś, co i tak zostanie przez kogoś obgadane za plecami. Wolę iść w tym czasie na basen czy siłownię.

Jeśli o to Ci właśnie chodzi, odstraszanie ludzi od LI, to dobrze Ci idzie. W końcu jesteś "młotem na erpegowców" i to nabiera nowego znaczenia.
Mogło być fajnie. Mogło.
 
Szelma jest offline