Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-10-2023, 15:50   #306
Ketharian
Dział Postapokalipsa
 
Ketharian's Avatar
 
Reputacja: 1 Ketharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputację
Moi drodzy, muszę przyznać, że jestem mocno zaskoczony kierunkiem, w jakim poszła bieżąca fabuła. Konstruując scenę spotkania z Żercami obstawiałem dwa warianty: odjazd anabaptystów z pilnowanymi przez siebie zbiegami bądź krwawą potyczkę (no, może jeszcze Wasz wjazd do Queribusu, aby tam kontynuować przesłuchanie w obecności samego Gauthiera). A tymczasem kilku orgiastyków dołączy do Was wraz z wybranymi zbiegami, aby udać się do Perpignanu. Ten wątek może zaowocować bardzo różnorako, również dalekosiężnymi reperkusjami jeśli coś nie pójdzie po myśli anabaptystów - tak więc jestem ogromnie ciekawy, jak to się dalej potoczy, bo ten motyw ma spory potencjał!

Pracuję nad scenką wyjazdu ekspedycji w drogę powrotną, post pojawi się na dniach przenosząc akcję z powrotem do Perpignanu - jeśli chcecie coś jeszcze dopisać fabularnie na miejscu spotkania, dajcie znać, że zamierzacie zrobić rezerwację.
 
__________________
Królestwo i pół księżniczki za MG gotowego poprowadzić Degenesis!
Ketharian jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem