Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-11-2023, 20:59   #162
Alex Tyler
Młot na erpegowców
 
Alex Tyler's Avatar
 
Reputacja: 1 Alex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputację
Drobna Ichika zmagała się z szalejącym żywiołem, próbując odnaleźć jakieś schronienie przed straszliwym chłodem. Zachłannym demonem potrzebującym jedynie czasu, by pokonać chroniące ją zwoje materiału i odrzeć z żywotnego ciepła. Młoda kobieta dobitnie czuła swoją wolno narastającą słabość i krępujący brak orientacji. Wiedziała, że gdzieś tam jest schronienie, ale mimo najszczerszych chęci nie była zdolna go zlokalizować. Zewsząd otaczała ją tylko nieprzenikniona biała kurzawa i zalewające uszy obłędne wycie posępnego wichru. Niosącego w sobie coś w rodzaju drwiny. Poruszała się prawie po omacku, licząc bardziej na uśmiech losu niż zawodne poczucie kierunku. Jej analityczny umysł niestety nie potrafił ułożyć dostarczanych mu zmiennych w satysfakcjonujące rozwiązanie. Niedawny rezon jakby z wolna opuszczał jej ducha. Mimo wszystko nie zamierzała się poddawać. Lęk przed śmiercią był wystarczającym motywatorem. Parła więc naprzód, licząc, że Bóg, albo Diabeł, będą mieli ją w swojej opiece.


Wszystko jest zimne i zamarznięte.

Zamarznięte góry.

Zamrożone niebo.

Zamarznięcie to śmierć.

Ale ja nie mogę umrzeć.

Nie mogę umrzeć.


Pada śnieg.

Aby zakryć to wszystko.

Wszystko jest zimnem.

I zimno, zimno jest wszystkim.

Wszystko jest zimne, a zimno jest wszystkim.


Zimno.

Mróz.

Zamarzło niebo i zamarzło piekło.

A ja umrę w tej żywej ludzkiej skorupie.

Niczym konający bóg, który przyoblekł się w człowiecze ciało.


Umierający bóg.


Zamarzło już me serce.

Zamarzła już ma dusza.

Zamarzła już ma miłość.


Zamarza ma świadomość...
 
Alex Tyler jest offline