Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-11-2023, 20:24   #1
Tadeus
 
Reputacja: 1 Tadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputację
D&D 5Ed - skąd setting

Cześć,

Ostatnio pogrywam sobie w Baldurs Gate 3 i zatęskniłem do faerunowych klimatów. Swego czasu miałem kapitalny podręcznik z opisem świata do edycji 3.5, ale teraz widzę, że na coś podobnego nie ma szans, bo wszystko jest rozczłonkowane. Zrobiłem krótkie śledztwo i problemy, jakie widzę, są takie:
1. Opis settingu rozrzucony po tuzinie różnych suplementów.
2. Nie sprzedają podręczników w pdf, tylko na papierze albo jako virtual rulesety.
3. Na papierze, z tego, co widzę w Polsce ciężko cokolwiek dostać. Jeszcze gorzej, jeśli ma być po polsku.

Coś wiadomo o jakichś dodrukach? Jak działa polski wydawca? Są w ogóle jakieś nadzieje te podręczniki dostać za sensowne pieniądze? Jak nie na papierze to może jest jakaś wersja do VTT, którą po prostu można przeglądać wygodnie jak podręcznik? Są jakieś miejsca z lepszymi cenami?

Dzięki wielkie
 

Ostatnio edytowane przez Tadeus : 04-11-2023 o 21:02.
Tadeus jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem