Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-11-2023, 19:14   #1493
Rewik
 
Reputacja: 1 Rewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał shewa92 Zobacz post
Ile czasu Anathem potrzebuje, żeby założyć pancerz w razie czego, bo raczej w nim nie śpi (chociaż może byłoby cieplej )?
Tak jak Mi Raaz pisze wyżej. Jeśli uważasz, że Anathem mógł spać w zbroi, to ok. Dla mnie to ma sens, bo był uprzedzony. Ale na przyszłość będę uznawał (póki będę pamiętał :P) , że jak ktoś nie deklaruje ze śpi w zbroi znaczy ze śpi normalnie, bo to zawsze odpoczynek gorszy jest wtedy.

Cytat:
Napisał shewa92 Zobacz post
Czego się dowiaduję po użyciu Divine Sense, stojąc pod drzwiami?
że divine sense nie działa przy total cover

Cytat:
Napisał shewa92 Zobacz post
Czy jest coś jeszcze co mogę użyć do blokady drzwi i na ile moja postać ocenia czas, który byłby potrzebny, żeby się przebić przez barykadę, gdyby komuś bardzo zależało?
to będzie trudny test na siłę DC20. Zależy od rzutów. Raczej zabezpeiczyłeś jak mogłeś. Możesz jakieś tam lejce przewiązać jeszcze, czy sanie dosunąć, jeśli tego nie było jeszcze w poście jak chcesz. Jeśli na to poświęcasz akcję to zwiększę DC do 22.

E.
tu macie mniej więcej rozlokowanie waszych postaci do snu:
 

Ostatnio edytowane przez Rewik : 09-11-2023 o 19:34.
Rewik jest offline