Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-11-2023, 22:57   #13
Ehran
 
Ehran's Avatar
 
Reputacja: 1 Ehran ma wspaniałą reputacjęEhran ma wspaniałą reputacjęEhran ma wspaniałą reputacjęEhran ma wspaniałą reputacjęEhran ma wspaniałą reputacjęEhran ma wspaniałą reputacjęEhran ma wspaniałą reputacjęEhran ma wspaniałą reputacjęEhran ma wspaniałą reputacjęEhran ma wspaniałą reputacjęEhran ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Arvelus Zobacz post
A kogoż to widzą moje oczy?!
KopÄ™ lat Ehran!
Damn... dawno Cię w żadnej sesji nie było. Aż prawie bym pomyślał, że dla mnie wróciłeś =D

Wyczekuję (i w sumie trochę się pietram, wiem co Twój mózg potrafi z cyferkami robić) Twojej postaci =p
Ogólnie jestem, tylko po cichu czytam sobie to tu to tam jakąś sesję. Ale od dawna miotam się z zamiarem powrotu do aktywnej gry

O postać się nie martw, sfer nie znam, zatem jakoś wątpię, by starczyło czasu na jakąś super optymalizację no i jak zawsze, jak się okaże za silna, to starczy dać znać i ją osłabię.

Takie bazowe pytanie, jak rozumiem sfery tutaj zastępują całkiem tradycyjny system magii? Dopiero się wdrażam, ale mignęło mi, że oba systemy mogą istnieć obok siebie... ale to nie wydaje się ok.
 
Ehran jest offline