Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-11-2023, 08:48   #506
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Dust Mephit Zobacz post
O racja, prawie o nim zapomniałem. To odpalę w tej turze.
Cool. To jeszcze trzy kolejki tudzież rundy walki i jesteś na górze.

Cytat:
Napisał Mi Raaz Zobacz post
Chciałbym rozpiąć klamrę, tak, żeby pochwa z mieczem spadła w piach. Niech sobie to interpretują jak chcą. Rzuciłem broń i się poddaję? Nie wciskam mu nic w dłonie, czy coś. Jeżeli uznasz, że potrzeba do tego rzutu, to rzucajmy.
Ok. Rzutu nie potrzeba - jak to odbiorą zależy pewnie też od Rexa.

e. Odpisałem. Nie poszło ani zastraszenie, ani kłamstwo, a jeszcze te dwie niecnoty Was podeszły... mam nadzieję, że macie jakiś plan B.

Rex i Kelim nie wykonali żadnego ruchu, dlatego poprzednia mapka jest cały czas aktualna. Garrick i Albur mogą działać niezaskoczeni w pierwszej rundzie, po czym rzucę wszystkim na inicjatywę.
 

Ostatnio edytowane przez Lord Cluttermonkey : 14-11-2023 o 08:51.
Lord Cluttermonkey jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem