Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-11-2023, 09:43   #508
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Mi Raaz Zobacz post
O proszę.

Teraz wróćmy do tego momentu w którym mówię: jak tylko się coś wychyli, to trzeba to zatłuc... a inni mówią: nie, ponegocjujmy... postraszmy... A to niby Fulgrim ma 8 Inteligencji....


Poważnie. Gdyby się cofnąć i wtedy rozpocząć fajerbolem Lorinora w korytarz albo nawet dwoma... wyglądałoby to zupełnie inaczej.

Cytat:
Napisał Mi Raaz Zobacz post
Mistrzu gry, zapomniałeś o rzucie na koncentrację na Bless Fulgrima. Przy tych obrażeniach, to jest szansa, że już połowa z nas nie jest tak błogosławiona jakby chciała. Daj mi znać, czy utrzymałem koncentrację i napisze posta, w którym przepełnia mnie radość z rozwoju sytuacji.
Tak. Oba rzuty wyszły.
 

Ostatnio edytowane przez Lord Cluttermonkey : 14-11-2023 o 09:48.
Lord Cluttermonkey jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem