Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-09-2007, 09:30   #96
rasgan
 
rasgan's Avatar
 
Reputacja: 1 rasgan jest godny podziwurasgan jest godny podziwurasgan jest godny podziwurasgan jest godny podziwurasgan jest godny podziwurasgan jest godny podziwurasgan jest godny podziwurasgan jest godny podziwurasgan jest godny podziwurasgan jest godny podziwurasgan jest godny podziwu
Dobra, posta wam wystawiłem. Z góry jednak zaznaczam, że kolejny nie pojawi się wcześniej niż w poniedziałek. A całkiem możliwe, że dopiero we wtorek. Wybaczcie, ale jak wspominałem wcześniej nie będzie mnie w weekend.

Co do samej walki - w życiu nie widziałem tyle szczęścia na kościach. Złamanie kończyny u "Kostka" i urwanie ręki przez Gnargo to był naprawde niesamowity wyczyn. Kości przy czterech rzutach pokazywały o jedno oczko mniej niż krytyczny pech, czyli trafienia krytyczne. Bogowie, naprawdę wam szczęście dopisało.

Co do samej mapki - bardzo się śpieszyło niektórym graczom do kolejnego ruchu, miałem chwilkę wolnego więc skrobnąłem. Z mapki jednak zadowolony nie jestem, ale nie ukrywam, ze nie miałem jej jak przygotować. Gdyby ktoś był tak miły i narysował lepszą i ładniejszą to z chęcia podmienię obecną. Ja osobiście jednak nie mam możliwości wykonać lepszej. Proszę wiec was o pomoc.
 
__________________
Szczęścia w mrokach...
rasgan jest offline