Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-11-2023, 05:52   #109
Gladin
 
Gladin's Avatar
 
Reputacja: 1 Gladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Marrrt Zobacz post
Co oznacza:

Notatki:
Czmych 8.6 | Przykurcz 8.1

?
Notatki dla mnie, żebym miał pod ręką, jak będę pisał kolejnego posta. Zapisane szyfrem, żeby snotlingi nie wiedziały co to

Cytat:
Napisał Elenorsar Zobacz post
jakieś małe kamyki, czy odłamki tynku, czy czegokolwiek to chyba by znalazł i pozbierał?
Pomieszczenie nieotynkowane, a ściany i podłogi z grubych kamieni. Raczej luzem odłamki nie leżą. Przynajmniej w tych pomieszczeniach, w których byliście do tej pory. Ale jakimś cudem 2 znalazłeś

Cytat:
Napisał Elenorsar Zobacz post
Ale powiem ci, że ten post ci wyszedł. Musiałem się powstrzymywać od śmiechu, aby córki nie obudzić

Jak rozumiem mam pergamin, lina została w środku, a strzała poszła do pomieszczenia obok?
Dziękuję za pochwałę, staram się
Pergamin masz, a z liną możesz zrobić co uznasz - nie opisałem tego, żeby zostawić Ci wolność wyboru. Mogłeś ją pozostawić w środku, na zewnątrz, albo wziąć ze sobą.

Strzała jest wbita w drzwi przy Tfardym (nawet ją na mapce wkleiłem, tylko jest małowidoczna).

Cytat:
Napisał BG Zobacz post
Ostatnim razem Yb był na granicy (14). Czy nagle stał siem mondrzejszy?
Kurczę, specjalnie sprawdzałem i odczytałem 15. Musiał mi wzrok prześlizgnąć się na liczbę obok, masz dwie 15-ki obok Int. Faktycznie powinieneś policzyć tylko do 2. Wtedy bym posta trochę inaczej sklecił (zajonc nie byłby na trzecim miejscu . Ale moja wina, wienc Yb siem nauczył już liczyć do trzech mimo za niskiej inteligencji.

Cytat:
Napisał Marrrt Zobacz post
Wynika z tego oczywistość, że należy zmienić strategię. Snotlingi lecące przez powietrze vs obiekty. Pokażemy tym obiektom gdzie orki zimują!
Przykurcz już zaczął stosować tę taktykę. Rzucił się przez powietrze na Czmycha. Tylko spudłował. W sumie... mogłem mu jeszcze rzucić na upadek, może by sobie kark skręcił? Moje niedopatrzenie, następnym razem się poprawię
 
Gladin jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem