Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-11-2023, 11:51   #113
Gladin
 
Gladin's Avatar
 
Reputacja: 1 Gladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputację
No tak, jeszcze. Niestety życie snotów nie jest zbyt długie i trzeba się postarać przeżyć. Ale jak nie będziecie hurtowo ginąć, to może ktoś dokończy przygodę jako duch?

Deklaracje niekoniecznie na pierwszą turę. Może być plan na kilka czynności z których każda zajmie więcej czasu. Ale wiadomo, że inni też coś robią, więc ja rozliczam tyle czynności ile uznam za sensowne w kolejnym poście.

Edit: ponieważ akcja zatrzymała się na Przykurczu, a on dał odpis, to od razu sprawdziłem wynik akcji. Ponieważ wiele to wyjaśnia, zrobiłem posta - łatwiej będzie wam planować akcje. Przykurcz może (nie musi) dać kolejnego posta.

Edit2: ponieważ akcja zatrzymała się na Czmychu, a on dał odpis, to od razu sprawdziłem wynik akcji i zgadnijcie... tak... wiele to wyjaśnia, zrobiłem posta - łatwiej będzie wam planować akcje. Obecnie również Czmych i Yb mogą (nie muszą) dać kolejnego posta w tej kolejce...
 
Gladin jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem