Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-11-2023, 13:54   #521
Aro
 
Aro's Avatar
 
Reputacja: 1 Aro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał GreK Zobacz post
Post wisi.
aro, założyłem, że Breton podzieli się informacją, gdzieś chyba dawałeś taką deklarację, dlatego Nazz podzielił się swoją.
Gdyby jednak miało być inaczej, wyedytuję
Theo będzie dzielić się na bieżąco informacjami relewantnymi dla ekspedycji, także jest okej.

@Keth, czy jest możliwość doposażenia się w obozie? Zależałoby mi głównie na miksturkach magiki, nieco mniej na leczniczych. Doświadczenie pokazało, że bardzo prędko idzie się wyprztykać z MP.

Tak jak w poście, Theo będzie też chciał zrobić mały briefing przed wejściem do ruin, żeby każdy był świadom tego, czego można się spodziewać po animunkulusach. O ile mnie pamięć nie myli, to deklarowałem to chyba prywatnymi kanałami, ale wrzucam to też tutaj, jakby któreś ze współgraczy miało jakieś konkretne pytania pod tym kątem. Dołączyć do posta rzut na Lore (Dwemer), żebyś mógł określić ile Breton wie na ten temat? Biorąc pod uwagę, że ma specjalizację w tym temacie, to optymistycznie zakładam że zna podstawowe konfiguracje automatonów i ich funkcje (pajęczaki pełnią role strażniczo-naprawcze, sfery bojowe są diablo szybkie, etc.).
 
__________________
"Information age is the modern joke."
Aro jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem