Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-11-2023, 17:40   #46
Cioldan
 
Cioldan's Avatar
 
Reputacja: 1 Cioldan nie jest za bardzo znany
Żeby nie było, że nie na temat. To umieściłem już w dziale "najchętniej zagrałbym w..." pewne propozycje, ale oprócz tego marzy mi się LOTR i stworzenie całkiem nowej drużyny pierścienia, albo tylko części, a może nawet pomóc Sarumanowi przechytrzyć wszystkich czy też po prostu doprowadzić do oddania pierścienia jego władcy... Zdecydowanie sesja w świecie Władcy Pierścieni byłaby ciekawa (tu raczej ciut dłuższe odpisy:> ). Długa epicka przygoda.
Druga rzecz, to Berserk gdzie z kolei widziałbym krótsze, krwawe odpisy i bardzo częstą walkę.


OFF-TOPIC:
Cytat:
Napisał Alex Tyler Zobacz post
To nic dziwnego, że ludzie lubią sobie popisać w trybie pbf. Jeśli ktoś chce grać bez zbędnego [cenzura] to powinen rozglądać się raczej za sesjami głosowymi online albo spotkaniami przy stole na żywo.


Cenzura wulgaryzmów - JW
Cytat:
Napisał Bardiel Zobacz post
"Jak komuś przeszkadza [cenzura]" (cytat ) to polecam planszówki. Tam tylko się rzuca kością i podejmuje decyzję, nic poza tym. Po co pchać się w coś co w nazwie ma "role play" czyli ODGRYWANIE ROLI? I potem narzekać, że przeszkadza odgrywanie roli?
Cytat:
Napisał Bardiel Zobacz post
I nie musisz pisać mi "w odpowiedzi na sugestie" - to ja pisałem w odpowiedzi. Już kolejny raz widzę na tym forum jak jakiś wielbiciel/wielbiciele opcji minimum tekstu po prostu muszą pokazać tym różnym "wodolejom", że są lepsi i wbić szpileczkę.
Ok, dołożę swoje trzy grosze. Bardiel odpisywałeś do Alex, którą uraził komentarz o wodolejstwie. Więc to raczej Wy zaczęliście zaczepiać "wielbicieli opcji minimum", a przede wszystkim sugerowaliście szukać miejsca gdzieś poza forum. Kto tu kogo zaczął atakować?
Hm nie każdemu może podobać się rozległe odpisywanie i nazywa to "wodolejstwem". Uważam, że to nie jest powód, żeby się unosić pisać o [cenzura], gdzie interlokutor nie używał takich słów. Chciał tylko podkreślić, że chce sesję z szybką akcją. Takie moje wrażenie z wypowiedzi Pilmana. Wysyłanie kogoś z tego powodu poza forum, jest trochę przesadzone jakby...
Przecież niektórzy tu są np. na szybkie akcje właśnie dlatego, że nie mają czasu spotkać się gdzie indziej "na żywo", albo poświęcić pół dnia/nocy na jedną szybką sesję on-line, tylko właśnie jakieś pół godziny na odpis na forum, np. w trakcie przerwy obiadowej w pracy.



PS.
Tak swoją drogą, Pilman i Fenrir, ja widzę potencjał w sesji w Dungeon World. W sensie potencjał na szybkie odpisy i akcję, ale to chyba trochę od nas zależy .

Pozdrawiam zwolenników wszystkich opcji , dużo zdrowia w te jesienno-zimowe dni.


Cenzura moderacji. Wygwiazdkowane wulgaryzmy to wciąż wlgaryzmy. Szczególnie gdy wrzucasz nieodpowiednią do liczby liter liczbę gwiazdek i wychodzi Ci o wiele cięższy bluzg niż ten co do którego się odnosiłeś - JW.
 

Ostatnio edytowane przez Johan Watherman : 24-11-2023 o 17:48.
Cioldan jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem