Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-11-2023, 16:33   #18
Gladin
 
Gladin's Avatar
 
Reputacja: 1 Gladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputację
W międzyczasie pracuję nad sesją do Świata Dysków, z którą chciałbym wystartować na wiosnę '24. Mechanika RPG świata dysku bazuje na GURPsie, w którym mam prawie zerowe doświadczenie (dzięki Iktornowi rozegrałem krótką przygodę na mechanice GURPSa, ale daleko do tego, abym czuł się w tym pewnie). Nie przeszkodzi mi to w prowadzeniu sesji - to zaleta forum, że mogę na spokojnie przekopać się przez podręcznik w poszukiwaniu odpowiedzi na nieznane mi pytanie).

Natomiast spodziewam się, że dla wielu osób mechanika ta też nie będzie znana i będą potrzebować pomocy w tworzeniu postaci. Przewidując to chcę stworzyć kilka postaci pregenerowanych, z których będzie można skorzystać albo na których będzie można się wzorować.

Przydałoby mi się jednak wsparcie kogoś z większym doświadczeniem w GURPsie, aby przejrzał wymyślone przeze mnie karty. Jeżeli ktoś miałby ochotę mi pomóc, to proszę o kontakt.
 
Gladin jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem