Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-11-2023, 08:04   #16
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Wstępnie wypełniłem arkusz kalkulacyjny KP co do calla/ chatu do walk żywienia itp. mogę spróbować, ale różnie bywa ze zdrowiem ciężko mi przewidzieć czy akurat będę "na chodzie" jak osoby wyżej napisały w PBF jest właśnie fajne, że można grać/odpisywać z tz."doskoku"

W opisie Jeremiego stoi, że jest Ordo i skłania się ku Lancy stąd na razie Ordo wpisałem

Resztę Meritów z mojej KP fabularnej można zignorować. Tak naprawdę zależy mi na tej, jednej zalecie Edetic Memory i wadzie Paraplegic co wpisałem do arkusza kalkulacyjnego. Chcę tę wadę, bo mi pasuję do postaci jeżeli nie stosujemy zasady wykupywania zalet za punkty z wad to absolutnie nie mam z tym problemu

EDIT: Sorry miesza mi się bo w arkuszu kalkulacyjnym ang się miesza z polskim czy Walor/ Przywara to Merit /Flaw czy też cechy mentalne w sensie np. Wygadany (pozytywna cecha osobowości)/ Ciekawski(Wada charakteru / vice)?
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 28-11-2023 o 08:17.
Brilchan jest offline