Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-11-2023, 20:40   #20
cat meat
 
cat meat's Avatar
 
Reputacja: 1 cat meat nie jest za bardzo znanycat meat nie jest za bardzo znanycat meat nie jest za bardzo znanycat meat nie jest za bardzo znanycat meat nie jest za bardzo znanycat meat nie jest za bardzo znany
Jak znajdę chwilę przejrzę karty i je ujednolicę... No i przejrzę, co tam wpisaliście. Trochę na szybko je robiłem

Możemy poprowadzić walki przez forum jeśli na czas walk przyspieszymy tempo pisania postów. Bądź co bądź w trakcie walki nie trzeba się rozpisywać, wystarczy napisać zdanie czy dwa o swoich zamiarach. Jeśli jesteście w stanie napisać krótkiego 1-2 zdaniowego posta podczas starcia na zasadzie 1 dzień = 1 tura, to nie widzę problemu, żeby tak zrobić.

Cytat:
Resztę Meritów z mojej KP fabularnej można zignorować. Tak naprawdę zależy mi na tej, jednej zalecie Edetic Memory i wadzie Paraplegic co wpisałem do arkusza kalkulacyjnego. Chcę tę wadę, bo mi pasuję do postaci jeżeli nie stosujemy zasady wykupywania zalet za punkty z wad to absolutnie nie mam z tym problemu
Tak jak wspomniałem w zasadach - to jest w porządku. Możecie brać wady i merity które dotyczą stricte waszej postaci i jej zdolności, cech. Nie możecie brać meritów dotyczących np. zasobów, statusu, majętności, kontaktów, bo założenie w kampanii jest takie, że zaczynacie od zera i stopniowo uzyskujecie te rzeczy w trakcie wykonywania zadań.
Wasze możliwości w tej kwestii jako totalnych świeżaków w nowej sytuacji są mocno ograniczone, ale z drugiej strony nie musicie wydawać na nie doświadczenia
 

Ostatnio edytowane przez cat meat : 28-11-2023 o 20:45.
cat meat jest offline