Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-11-2023, 16:17   #26
cat meat
 
cat meat's Avatar
 
Reputacja: 1 cat meat nie jest za bardzo znanycat meat nie jest za bardzo znanycat meat nie jest za bardzo znanycat meat nie jest za bardzo znanycat meat nie jest za bardzo znanycat meat nie jest za bardzo znany
Rekrutacja dzisiaj się kończy. Podsumowując:
- Aro zaklepał Mariusza, mam pomysł na postać, nie mam wypełnionej karty
- Brilchan zaklepał Jeremiego, mam pomysł na postać, mam wypełnioną kartę
- Lord Melkor zaklepał Wandę, ale nie mam ani opisowego pomysłu na postać, ani wypełnionej karty postaci
- Rot - zaklepała Otto. Mam i kartę, i opis postaci.
- Cioldan - też zaklepał Wandę. Mam wypełnioną kartę postaci, ale opisu postaci brak. Zgodnie z zasadami, jako że Lord Melkor był szybszy, pierwszeństwo do Wandy jako sire należy do niego.
- Dhratlach - daj znać czy chcesz zagrać, ustaliliśmy ostatecznie grę w całości przez forum (krótsze i częstsze posty w trakcie walk, których nie powinno być dużo), ale nic od ciebie nie dostałem.
- Lynx Lynx - zaklepał Bernadettę, dostałem koncept na postać, nie ma wypełnionej karty postaci ale to dlatego że Lynx Lynx zgłosił się po tym, jak już wysyłałem do niej link

Mamy siedmioro potencjalnych graczy. Założyłem odpowiednie wątki.

Od dzisiaj zacznę przeglądać dokładnie to, co nadesłaliście/wypełniliście w kartach. Jak nie będę miał uwag, to zacznę wymyślać wprowadzenia dla waszych postaci, prowadzące do poznania sire i przemiany w wampiry - na podstawie tego, co nadesłaliście.
 
cat meat jest offline