Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-12-2023, 11:45   #35
cat meat
 
cat meat's Avatar
 
Reputacja: 1 cat meat nie jest za bardzo znanycat meat nie jest za bardzo znanycat meat nie jest za bardzo znanycat meat nie jest za bardzo znanycat meat nie jest za bardzo znanycat meat nie jest za bardzo znany
Cytat:
Napisał Lynx Lynx Zobacz post
Ja ogólnie dostałem te linki z dostępem tylko mam problem, żę coś jest nie tak bo nie działają XD
Poprosiłeś o spotkanie, więc dzisiaj załatwimy czemu nie działa i od razu pomogę ci zrobić postać. Dzisiaj prowadzę sesję na żywo, więc nie miałem czasu na to spojrzeć.

Cytat:
Chyba że MG pozwoli na dwie postacie u tego samego stwórcy?
Muszę powiedzieć nie*. Cała rzecz z tworzeniem nowych wampirów to istotny element kampanii - takie przywileje przydziela Książe i nikt nie pozwoliłby innemu wampirowi wybić się przed pozostałych pod jego nieobecność. Zasady wyboru sire były znane od samego początku.

*Mogę się zgodzić na fakt, że Wanda wbrew ustaleniom zrobiła sobie dwójkę pomiotów, ale to się wiąże z dużą szansą, że na koniec kampanii, jeśli uda się wam znaleźć Księcia, Wanda zostanie ukarana, a jedno z was (to, które wypadnie gorzej) zostanie unicestwione. Jeśli uważacie taki konflikt za interesujący i oboje wyrazicie zgodę, to oboje możecie wziąć Wandę. W przeciwnym wypadku pierwszeństwo ma Lord Melkor.
 

Ostatnio edytowane przez cat meat : 03-12-2023 o 11:52.
cat meat jest offline