Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-12-2023, 06:25   #22
Gladin
 
Gladin's Avatar
 
Reputacja: 1 Gladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputację
Takie luźne myśli na temat tych postaci. Jeżeli dobrze rozumiem, to mają być rodzaje wyrzutków w społeczeństwie? Czy np. karłowaty gigant byłby dobrym bohaterem? Albo malenti? To nie są moje propozycje postaci (zdaję sobie sprawę, że ich mechaniczne wpasowanie wykraczałoby poza moje możliwości czasowe, a poza tym sam pomysł mógł po prostu „nie przejść”), ale pozwalam sobie wrzucić tutaj te moje pomysły bardziej jako rodzaj inspiracji.

Edit:
Cytat:
Napisał Alex Tyler Zobacz post
Nie wiem, w jakim języku masz biblioteczkę, ale nie jestem pewna czy Sellswords wyszło po polsku.
Staram się kupować i czytać angielskie wersje. Niestety jakość tłumaczenia i korekty w polskich wydaniach sprawia, że mi mentalnie zęby zgrzytają jak to czytam. A przecież czytam dla relaksu a nie po to, aby się stresować.
 

Ostatnio edytowane przez Gladin : 06-12-2023 o 07:13.
Gladin jest offline