Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-09-2007, 21:13   #209
Amman
 
Amman's Avatar
 
Reputacja: 1 Amman ma wspaniałą przyszłośćAmman ma wspaniałą przyszłośćAmman ma wspaniałą przyszłośćAmman ma wspaniałą przyszłośćAmman ma wspaniałą przyszłośćAmman ma wspaniałą przyszłośćAmman ma wspaniałą przyszłośćAmman ma wspaniałą przyszłośćAmman ma wspaniałą przyszłośćAmman ma wspaniałą przyszłośćAmman ma wspaniałą przyszłość
W karczmie Fritza

-Pozwolisz, że to ja wezmę klucz?
- Chyba tak -
odezwała się niepewnie - W końcu każdy z nas ma do niego równe prawa, nieprawdaż? Tak może nawet będzie lepiej, Nie mam pojęcia jaka magia się w nim kryje, ale nie wydaje mi się, by była ona przyjazna. Bardzo możliwe, że tobie łatwiej się będzie jej oprzeć...
~~Jak dobrze, że się zgodziła..~~
tropiciel odetchnął z ulgą. W środku duszy czuł, że Silwilin lepiej da sobie radę z hipnozą niż dziewczyna.

Przed drzewem

Gdy tylko Naiseria chwyciła Ammana i mnicha, elf poczuł, że w jakiś tajemniczy sposób jego energia go opuszcza, tak jakby ktoś ją wysysał, lecz nie poczuł żadnych oznak słabości, więc to zignorował.

Gdy tylko przed oczami tropiciela pojawiły się drzwi, rozejrzał się szukając słońca i próbując określić ile jeszcze czasu pozostało im do jego zachodu.

W drzewie

Gdy tylko weszli do środka, drzwi zatrzasnęły się robiąc nie mały hałas. Amman od razu doskoczył do drzwi i przyjrzał się szczelinom przy drzwiach, z których wywnioskował, że zostali zamknięci.
~~Miejmy nadzieję, że na dole nas nie usłyszano~~
Tak myśląc wyciągnął swój sztylet i ignorując zapachy zgnilizny i rozkładu powoli zaczął schodzić na dół, przed każdym krokiem delikatnie badając stopień, na którym miał postawić swoją stopę. Jednocześnie również pokazał współtowarzyszom, że mają iść za nim w pewnej odległości, przygotowując się do walki.
 
__________________
Wiecie że w człowieku ukryte jest zło?? cZŁOwiek...

gg:10518073 zazwyczaj na chwilę - pisać jak niedostępny, odpiszę jak będę

Ostatnio edytowane przez Amman : 27-09-2007 o 08:15.
Amman jest offline