Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-12-2023, 16:44   #24
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Gladin, masz bardzo fajne pomysły, znasz lore. Z tego co mówisz, to tylko mechanika Cię powstrzymuje (no i też czas, ale umówmy się: sen jest przereklamowany). Na forum jest bardzo fajna kuźnia, gdzie ludzie chętnie Ci pomogą ubrać postać w mechanikę. Pewnie też doradzą jak osiągnąć jakiś konkretny efekt, na którym by Ci zależało. Kilka razy rozmawiałem z nimi o Pathfinderze, który w mojej ocenie jest duuużo trudniejszy od ddków i nigdy się nie zawiodłem.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline