Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-12-2023, 19:54   #1
Hazard
 
Hazard's Avatar
 
Reputacja: 1 Hazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputację
[Komentarze] Festiwal Urodzaju

Witam was w sekcji komentarzy naszej sesji.

Ze spraw organizacyjnych:
  • Piszemy w trzeciej osobie.
  • Opisy idealnie tak na avatar, chociaż oczywiście będę do tego luźno podchodził. Nie musicie się rozpisywać jeżeli nie chcecie lub nie macie czasu.
  • Wszystkie rzuty wykonuje ja.
  • Czas dla was na opis to 3-4 dni, dla mnie 2-3.
  • Avatarki ustawcie sobie sami. 200px szerokości.
  • Link do docsów (będę pisał w komentarzach, kiedy akcja tam się będzie odbywać).
  • Do każdego wrzucanego posta nie zapominajcie dorzucić znaczników [JUSTUJ.][INDENT.][/INDENT.][/JUSTUJ.] dla zachowania estetyki.
  • A przede wszystkim proszę o szczerą i jasną komunikację. Jeżeli coś wam nie będzie odpowiadać, będziecie czuli się wypaleni lub po prostu nie będziecie mieć czasu, to śmiało piszcie. Jestem wyrozumiały w takich sprawach

Dawno nie prowadziłem żadnej sesji, więc w razie jakichś niedociągnięć, błędów, proszę o wybaczenie

Życzę udanej zabawy!

Pierwszy post dla was jest na rozgrzewkę. Możecie przedstawić swoje postacie. Już je delikatnie zarysowałem w pierwszym poście, by dać wam zarys waszych towarzyszy (gdybym napisał coś, co się nie zgadza, to proszę o wiadomość, to poprawię), ale liczę, że wy nieco lepiej się przedstawicie.

Czas na wasze odpowiedzi do końca poniedziałku 18.12.
 
Hazard jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem