Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-12-2023, 23:36   #25
Arvelus
 
Arvelus's Avatar
 
Reputacja: 1 Arvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputację
OK.
Myslałem, że będziecie jeszcze czegoś potrzebować przed końcem kolejki, a tu patrzę doc już ma tylko dyskusję między graczami, a nie BG a w temacie komplet postów =]

Znalazłem chwilę aby przeczytać co napisaliście, już wiem na czym stoję.
Rodzi mi się już w głowie co się będzie działo w następnej kolejce.
Jutro/pojutrze będzie akcja dalej szła (jeśli znów się nie spiję z przyjacielem ja ostatnio... bleh... któż by się spodziewał, że po 30tce gorzej się znosi alkohol niż kiedyś na studiach? O_o)

Edit:

Jest kolejny post.
Wizja kultu została już wykuta.
Wasze uprawnienia światotwórcze w jego temacie są zawieszone do odwołania =]

To jest moment gdy pozyskaliście pierwszy konkret.
Może być ich więcej, ale wcale nie musi.

Pewnie działania się właśnie odbywają. Zależnie od tego czy pójdziecie na "hurrra" do tartaku frontalną szarżą, czy będziecie go obserwować 3 dni, czy spędzicie je na szukaniu kolejnych tropów... sytuacja może (ale nie musi) się inaczej rozwinąć.

Jak ta kolejka będzie wyglądała zależy zupełnie od was.
Możecie dać mi krótkie odpisy jak się przygotowujecie do inflitracji, możemy się od razu na doca przesiąść, możecie dać mi znów większe opisy ale jeśli się rozdzielicie to ryzykujecie wyłączenie z akcji.

Ogólnie... wszystkie drogi wolne =]
 
Arvelus jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem