Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-12-2023, 07:06   #413
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 48 - 2519.07.20; wlt; ranek - popołudnie

Oki, to mój post jest :> Czas na odpis i wrzucenie postu do pt 12.22. Czyli jest 6 dób na wrzucenie posta :> Ktoś wrzuci w sb do południa to też tragedii nie będzie :> No ale zbliża się okres świąteczny no to wiadomo...


Stan Zdrowia:


Joachim 12/12; s.zdrowy (0);
Otto 7/13; s.ranny (-10);


Stan PZ


Joachim 550 PZ
Otto 400 PZ


Stan PD


- Joachim 30 PD ogólnie*

- Otto 30 PD ogólnie*


razem:

Joachim 715 + 30 = 745 PD (pomocnicy po 57 PD)
Otto 1 445 + 30 = 1 475 PD


*ogólnie - sorrasy ale po tak długiej przerwie to trudno mi skupić się co i jak z tym liczeniem PD-ków więc tak ogólnie tylko za tą turę.


---




@Wszyscy


- Oki, to w tej turze są trzy scenki. Pierwsza jest wspólna i tak pi x oko retrospekcja z obiadu poprzedniego dnia u Pirory. I raczej to zamknięta scenka, już nie chciałbym jej rozgrywać w tej turze. Pozostałe dwie to każda dla jednego z BG już z nowego dnia.


@Joachim


- Joachim ma krótkie streszczenie rozowy z koleżankami z poprzedniego dnia. Oraz podróż do Dahler. Poszło mniej więcej bez przygód. I popołudniu Joachim wraz z Gerhardem dotarli na miejsce.

- No i w tej turze bym chciał wiedzieć jak Joachim zabiera się za tą sprawę z zaginionym przed paroma dekadami dziadkiem.



@Otto


- Otto ma streszczenie wieczornych i porannych spacerów. Ogólnie to cała czwórka mocno oberwała podczas bijatyki. Silny pomógł Otto zawlec Annikę do von Mannliebów. A potem i jego podprowadził pod dom. Rano zaś Otto został opatrzony przez braci z hospicjum i zwolniony do domu. Tam przespał większość dnia i wstał po południu udając się do sklepu Grubsona.


- W tej turze bym chciał wiedzieć co i jak zamierza załatwić u Grubsona. I może coś poza tym jak da radę załatwić.



---



- No i chyba tyle ode mnie na tą przedświąteczną turę Jak coś nie jest jasne albo coś zapomniałem to dajcie znać
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem