Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-12-2023, 07:24   #1
Bielon
 
Bielon's Avatar
 
Reputacja: 1 Bielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputację
Mam nadzieję... WFRP?

Witajcie

Na wstępie słów kilka o mnie. W sumie nikt tu takich rzeczy nie pisze, bo i po co, ale ja napiszę. Mam tu ksywkę Bielon i jestem... alkoholikiem. Teraz już od dłuższego czasu nie pijącym, ale alkoholikiem się jest. Ja jestem.

To tytułem wyjaśnienia przyczyny, dla której często w ostatnich latach porzucałem sesje, zwijałem się z forum, które uwielbiam i było moją pasją przez lata. Przykro mi, że tak się działo, ale cóż... przykro mi.

Chciałbym wrócić do prowadzenia a z myślą tą biję się od 2 miesięcy i w końcu, przed Świętami, podjąłem decyzję że jestem na to gotowy

Tak więc moi mili niebawem pozwolę sobie zaprosić Was do zabawy w Wissenlandzie, który troszkę w ostatnim czasie z Aro przemeblowałem. Mam kilka pomysłów, które chciałbym sprawdzić o ile rzecz jasna znajdzie się grupka zainteresowanych nimi osób. Oto one:

1. Trupa cyrkowa: wóz i wędrówka od wsi do wsi, od miasteczka do miasteczka poznając koloryty tej pięknej krainy.

2. Spadek odziedziczony: kąsek ziemi z daczą i widokiem na lepsze jutro budowane przez garstkę chłopów należących do masy spadkowej.

3. Ars Magica: wersja WFRP, szlachetne i tajemne bractwo, które upadało przez lata i teraz klęczy ale ma wciąż nadzieję na lepsze jutro, które było wczoraj.

To takie podstawowe, ale nie jedyne. Jeśli coś Wam w duszy gra i mogła by się urodzić wola na zagranie w jedną z tych nut, dajcie jakąś odpowiedź.

Tak czy siak, miło byłoby znów poczuć klawiaturę pod palcami nie tylko w celach pisania pism urzędowych.

Pozdrawiam
b
 
__________________
Bielon "Bielon" Bielon
Bielon jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem