Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-12-2023, 10:17   #12
Bielon
 
Bielon's Avatar
 
Reputacja: 1 Bielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputację
Zatem, jeśli pozwolicie skupimy się na trupie cyrkowej. Jak wiadomo takie cacuszko ma bogaty wachlarz możliwości obsady. Na pewno jakiś siłacz co gnie podkowy i nosi sprzęty się nada, może być również pięściarzem czy zapaśnikiem, jakiś miotacz noży i innych przedmiotów ostrych, jakiś akrobata łażący na linie i żonglujący czym się da, połykacz ogni, tancerz, brzuchomówca i iluzjonista, klasyczny aktor, jakiś karzeł lub olbrzym, ktoś kto potrafi tresować zwierzęta i się nimi opiekować, nawet z sokołem czy jakimś większym kotem czy misiem, iluzjonista który potrafi "zniknąć" cokolwiek, złodziej który potrafi "zniknąć" jeszcze więcej i wiele, wiele innych. Kombinujcie mili moi a ja postaram się dziś/jutro, świątecznie, rozpisać rekrutacje.

Co do pytań na które miałbym odpowiedzieć, Mike mnie uprzedził. Będzie dobrze.

P
b
.
 
__________________
Bielon "Bielon" Bielon
Bielon jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem