Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-12-2023, 19:01   #35
Stalowy
 
Stalowy's Avatar
 
Reputacja: 1 Stalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Arvelus Zobacz post
Ok.
Jest kolplet.
Ja się dziś nie wyrobie z odpisem, a jutro raczej będę nie do życia (o 15.30 zaczynam swój kawalerski).

W niedzielę/poniedziałek postaram się ropocząć następną kolejkę.

Nie czytałem jeszcze waszych postów (wolę czytać całość na jeden raz i zaraz wziąć się do pisania). Rozumiem, że znajdę w nich deklaracje dalszych działań, co nie? Jeśli nie, albo są one niekonkluzywne to proszę o precyzyjne deklaracje tutaj =]

EDIT:
Figa. Właśnie do mnie dotarło, że to już święta będą i pierwszy raz od wakacji mój cały klan będzie zebrany w jednym miejscu.

W takim razie post po świętach, pewnie koło środy/czwartku =]
O!

Gratulacje

Tak w sumie to przy okazji życzę wszystkim wesołych i spokojnych Świąt!

Konkluzja pierwsza: Atakujemy bez zwłoki.
Konkluzja druga: Pozorowany atak w wydaniu minionów, atak właściwy przeprowadzamy sami.
Konkluzja trzecia: Upiorzyca przenika jako pierwsza na teren by robić sabotaże. Konkluzja czwarta: Reszta teamu uderza albo na umówiony znak albo o umówionej porze.

Correct, jako podsumowanie?
 
Stalowy jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem