Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-12-2023, 09:02   #9
Bielon
 
Bielon's Avatar
 
Reputacja: 1 Bielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputację
Cytat:
Bielon, przypomnij, bo podręcznik dla mnie nigdy nie był jasny, a Misie Gry różnie do tego podchodziły...
- Umiejki i zdolności, możemy wykupić jakie chcemy, czy ograniczają nas profesje które mamy?
Generalnie, jeśli mnie pamięć nie myli, normalnie zaczynając ze startową profsją, mamy wszystkie umiejki i zdolności tam przewidziane. Przechodząc na kolejną profesję wyjściową nie mamy żadnej i każdą wykupujemy za 100 PD. W przypadku "wykupywania" umiejek i zdolności spoza listy profesyjnej możliwe jest to, ale kosztuje nas to 200PD. Tak to zapamiętałem. Ale... weźcie sobie zróbcie te postacie pod własną wizję, poddając się na chwilę "magi świąt"

Co do świata gry i czasokresu:

1 Erntezeit, 2524 KI - to czas kiedy będziemy zaczynać. Gra toczyć się będzie w Wissenlandzie, który właśnie przechodzi czas buntów ludowych i goreje od rewolucyjnych nastrojów. Część ziem się zbuntowała i wypowiedziała posłuszeństwo lokalnym władykom zastępując feudalny porządek komisarzami ludowymi i wolą ludu. Wiele z tego co mówię wydarzyło się już w ramach sesji prowadzonych tu na forum pod tytułem "Wissenlandzkie obyczaje". Co do władz najwyższych, nadal nad prowincją roztacza swą łaskę Jaśnie Wielmożna Emmanuela von Liebowitz, która urodziła się w 2485 IC nosząca tytuł Hrabiny Nuln, Księżnej-Elektorki Wissenlandu i Księżnej Maissen. Sporo z jej ziem, podzielonych feudalnie zgodnie z załączoną mapką, wypowiedziało jej posłuszeństwo. W krainie panują niepokoje, ale nie wszędzie przecież. Lud się budzi, ale ... czy tylko on?


P
b
.

P.S.: Zdrowych, spokojnych, rodzinnych i wypełnionych tzw. "magią" Świąt dla Was i Waszych Bliskich.

.
 
__________________
Bielon "Bielon" Bielon
Bielon jest offline