Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-12-2023, 08:24   #30
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
I wyrobiłem się bez konieczności wydłużania terminu

Przejąłem sobie całą rzeszę NPCów i zabiłem bosmana. Mam nadzieję Alex, że nie byłaś do niego przywiązana.

Myślę, że działania Nolana wpłyną na wielu z Was, nie tylko na Thanixa, z którym wszedł w bezpośrednią interakcję.

Co do kogi to przyjąłem za wikipedią, że ma załogę około 40 osób, ale może zabrać nawet 90 osób, więc (na moje) mamy tam jakieś 50 najemników. Jeżeli ktoś chciałby dostać tarczę z krukami, żeby stać przy burcie i bronić okrętu przed strzałami, to śmiało

Mamy też łucznika, którego Thanix opatrzył i później z Nolanem pomogli mu przejść na basztę.

Uprzedzając pytanie: nie mam pojęcia o żeglarstwie, więc zastosowana taktyka została przeze mnie wyssana z palca a oparłem ją o kształt kogi na rysunku z internetu :P

 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem