Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-12-2023, 13:57   #310
Ketharian
Dział Postapokalipsa
 
Ketharian's Avatar
 
Reputacja: 1 Ketharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputację
Nie wiem jak to możliwe, że ja jeszcze nie zdążyłem napisać komentarza do najnowszej fabularki, a Campo i Aro już wrzucili odpisy! Tak czy owak, napięta atmosfera nad wąwozem nieco zelżała, a grupa pościgowa zbiera się do nocnej podróży powrotnej do Perpignanu (obstawiam, że do miasta dotrzecie około drugiej-trzeciej w nocy). Aro deklarował wcześniej chęć wysłania wiadomości do pałacu przez radio harapów - Jehan zrobił to bez problemu, wcześniej podobną wiadomość wysłali oficerowie Diabłów. Generalnie pałac już wie, że zbiegowie pochodzą z Mufasy, że byli pośrednio zamieszani w porwanie statku i mord na załodze, że trafili pod kuratelę Rzeźnika z Queribusu i - co najważniejsze - że jest jeszcze jedna grupa zbiegów, znacznie bardziej niebezpieczna, zabójczo skuteczna i mogąca próbować infiltrować Perpignan w mundurach Rezysty. Dostaliście też odpowiedź z pałacu, że garnizon Bordenoir jest postawiony w stan gotowości, a miasto jest cały czas patrolowane i nie doszło dotąd do żadnego incydentu.

W trakcie jazdy korzystanie z radia nie będzie możliwe - chyba, że wymusicie postój.

I teraz kilka pytań. Zjawicie się w mieście w środku nocy, choć pewnie niewielu ważnych ludzi będzie spało. Co chcecie zrobić, gdzie się udać? Jaki plan ma Yago? Demarque będzie chciał odstawić więźniów pod połączoną strażą Diabłów i Rezysty do pałacu, Assegai może pojąć ostatnią próbę ich przejęcia i wywiezienia do konsulatu, aby postawić na swoim, bądźcie tego świadomi. Czy Jehan zamierza w pierwszej kolejności odszukać Simona i zdać mu raport czy woli najpierw zahaczyć o gospodę? Inne plany, ważne deklaracje czy sugestie?

I korzystając z okazji, chciałbym życzyć Wam wszystkim szczęśliwego Nowego Roku!
 
__________________
Królestwo i pół księżniczki za MG gotowego poprowadzić Degenesis!
Ketharian jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem