Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-01-2024, 16:49   #4
Alex Tyler
Młot na erpegowców
 
Alex Tyler's Avatar
 
Reputacja: 1 Alex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputację


No to skoro cheesy wstęp mam za sobą () to hejka wszystkim!

Dextro, co prawda trochę zajęło mi wypracowanie niemal idealnej formuły rekrutacji i zasad gry, ale nie przeszkadza mi rola RPGowej influencerki Toteż nie widzę problemu w tym, że coś tam podebrałeś Zwłaszcza że dzięki temu mam mniej czytania

A tak na poważnie, to co moja postać robi, zależy wyłącznie od tego, jaki setup Ci odpowiada. Jeśli potrzebujesz odpowiedniej okazji, by dostarczyć jej tę kartę wspomnianą w rekrucie, to może akurat spędzać czas w Banku Abadara na modlitwie. Jeśli nie potrzebujesz postaci w spokojnym otoczeniu, to może robić jakiś nalot na kryjówkę opryszków (z oddziałem straży miejskiej Korvosy).
 
__________________
„Everything that lives is designed to end. We are perpetually trapped in a never-ending spiral of life and death. Is this a curse? Or some kind of punishment? I often think about the god who blessed us with this cryptic puzzle... and wonder if we'll ever get the chance to kill him”.

Ostatnio edytowane przez Alex Tyler : 04-01-2024 o 19:17.
Alex Tyler jest offline