Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-01-2024, 19:07   #9
Dextro
 
Dextro's Avatar
 
Reputacja: 1 Dextro nie jest za bardzo znany
Cytat:
Napisał Alex Tyler Zobacz post
Fajny post
Dzięki, starałem się dać każdemu z Was coś fajnego na początek

Cytat:
Napisał Alex Tyler Zobacz post
Na dodatek grając Ritą, to aż chce się odpisywać. Ale mam jeszcze własną sesję (a to dla mnie priorytet), więc pewnie jutro/pojutrze napiszę swojego posta.
Nie trzeba się spieszyć, po coś macie deadline. Twój post może wjechać nawet o 23:59 w poniedziałek, byle bym tylko miał w nim na końcu deklarację działania

Cytat:
Napisał Alex Tyler Zobacz post
Przy okazji czy mogę dać Ci tu/na PW odpowiedź na pytania sierżanta (jakby chciał się do nich odnieść)? I w jakim momencie mamy zakończyć posty? W momencie gdy postacie udają się na Lancetową 3?
Możesz dać tutaj odpowiedź dla sierżanta. Jest to jeden z NPC, który gdzieś tam kiedyś może (albo nie) być dla Was pomocny, o ile oczywiście Rita będzie chciała go angażować w niektóre sprawy

Posty kończycie w momencie wyjścia w stronę Lancetowej 3.


Cytat:
Napisał Alex Tyler Zobacz post
Rozumiem, że mamy około 3 godzin, by się tam udać? Jak daleko jest moja postać od miejsca spotkania (ile mniej więcej minut drogi)?
Tak, macie mniej więcej jakieś 3 godziny do spotkania na Lancetowej 3. Ulica mieści się w dzielnicy Midlands, więc z miejsca, gdzie znajduje się Rita zajmie jej to jakieś 40 minut marszu.


50-55 minut dla pozostałych postaci, które znajdują się w Starej Korvosie
 
Dextro jest offline