Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-01-2024, 01:21   #18
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Przykro mi z powodu kotków biedne stworzenia i z powodu twojego w związku z tą sytuacją cierpienia szczerze współczucie z mojej strony. Nieobecność w pełni usprawiedliwiona sytuacją nie ma co wybaczać.

Pomysł ze zdjęciem bidonu przywózkowego nie wypalił, bo kolega, który miał nawet nie zauważył, że mu odpadło z taką prędkością przemierza chodniki Warszawy, że nawet nie zauważa jak mu części wózka odpadają koleżanka ma coś podobnego, ale to drobiazg.

Zacząłem się zastanawiać czy nie wstawić Flashbacka z czasów jak Adam i Remi byli młodsi i Adaś pomógł młodemu zorganizować imprezę, przez którą Remigiusz musiał zmieniać szkoły a Adam został wysłany na obóz przetrwania dla trudnej młodzieży gdzieś w głębi ściany wschodniej, ale nie chce zaśmiecać wątku sesyjnego chyba, że dostałbym pozwolenie ?
 
Brilchan jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem