Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-01-2024, 11:34   #690
Dekline
Opiekun działu Warhammer
 
Dekline's Avatar
 
Reputacja: 1 Dekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputację
Ket, tego samego dnia (18.01), tylko ze z samego rańca wysyłąłem pytanie do Elen, na disco, czy wie kiedy będzie mógł wrócić. Nie dostałem odpowiedzi, i jest to w porządku, wszakże ostrzegał. Niemniej jednak zastanawiam się nad sensownością trzymania tej sesji dalej w formie Wasza dwójka + ja. Widzę dwie opcje:


1) Ciągnięmy we dwójke do końca, Elen będzie NPC, ale zaliczymy mu tą sesje z uwagi na to ze najprawde juz widac koniec
2) Uznajemy że to koniec i pisze przyspieszone zakończenie.


W obu przypadkach sesja zostanie Wam normalnie zakończona na konto ukończonych. Nie chce i nie mam zamiaru zawieszać sesji, ponieważ obstawiam że nigdy byśmy jej nie odwiesili.


Jeśli wybieramy opcje 1), ku której też się skłaniam, to wracamy do starego ordungu, bo takie rozwlekanie niczemu nie słyży. Jak widać ja wtedy też sie rozwlekam.


Co myślisz?
 
__________________
ORDNUNG MUSS SEIN
Odpowiadam w czasie: PW 24h, disco: 6h (Dekline#9103)
Dekline jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem