Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-01-2024, 12:05   #464
Kaworu
 
Kaworu's Avatar
 
Reputacja: 1 Kaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputację
- Oh, nie nie – odparła pani Kowalska – Wystarczy, że zrobimy kserokopię zdjęcia z legitymacji, daj mi ją, tutaj mam ksero – powiedziała, szybko wykonując wspomnianą operację i zwracając dokument Deanowi.

Następnie poczekali na Czarnego Maga, bo co mieli zrobić? Bez niego ani rusz…

Minęły dwa dni. Do koncertu i przesilenia letniego zostało ich jeszcze 5. Młodzi Bohaterowi wykonali parę połączń telefonicznych i zarejestrowali się do występu na koncercie charytatywnym – musieli jeszcze wymyślić nazwę zespołu, ale to szczególik.

W końcu…

Na środku pokoju Eddiego powstał pentagram z błękitnego światła w okręgu, z którego wynurzył się jego wuj, Czarny Mag.

- Oh, dotarłem tu tak szybko, jak tylko mogłem. Ile czasu upłyneło w Waszym wymiarze? W Dolinie tylko godzinka… - usprawiedliwił się szybko.
 
Kaworu jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem