Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-01-2024, 10:09   #383
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Czołem!
Przepraszam wszystkich za kolejne opóźnienia. Cały czas jest na tyle osłabiony po operacji, że nie wyrabiam sie w ciągu doby zeby napisać post(mam już cześć rzeczy zrobionych które wysłałem MG). Niestety w poniedziałek zmarła moja Babci w związku z czym pisanie w ogole nie wchodziło w grę. Postaram się napisać coś dziś/jutro jadąc na pogrzeb.

Pozdrawiam Serdecznie
- Ojej, to złe wieści. Ale dziękuję, że nam je przekazałeś. W takim razie współczuję i moje gondlolencje. W razie czego możesz wziąć L4 na tą turę jeśli chcesz, nie ma z tym problemu. No i powodzenia życzę i w zdrowiu i w ogóle.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest teraz online   Odpowiedź z Cytowaniem