Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-01-2024, 11:11   #6
Kaworu
 
Kaworu's Avatar
 
Reputacja: 1 Kaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputację
Irnusowi przeszła wściekłość na potworki. Skoro myślały, że jest martwy, to rzeczywiście ,miały prawo obrabować jego zwłoki. Zresztą, starzec wydawał się być bardzo miły i mądry i nie w sposób było się na niego gniewać.

Machnął ręką na sztukę złota, którą mu zabrano, i chciał przemówić do staruszka, gdy nagle okazało się, że inne potwory nadciągają.

Irnus westchnął boleśnie i odwrócił się w stronę nadciągających przeciwników, których jednak jeszcze nie widział. Jego palec znowu był przygotowany do rzucenia magicznych pocisków, choć może nie byłoby potrzeby? Czy byliby w stanie pokojowo rozwiązać cały spór?

- Zostanę przy Tobie – rzekł spokojnie do towarzysza – Moja magia może się przydać, a przeciwnika się nie boję. I chcę pomóc tym tutaj – kiwnął głową w stronę potworków, które dosłownie chwilę wcześniej próbowały go obrabować ze złota – W sumie to zapałałem do nich sympatią… - szepnął pod nosem, jakby nieco zawstydzony tym, co właśnie powiedział.
 
Kaworu jest offline