Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-01-2024, 01:08   #10
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Sądzę, że jest w fazie zaprzeczenia tz. sądzi, że jakieś potężniejsze pod względem kosmicznym bóstwo blokuję mu dostęp do Akadi.
Nie sądzę, żeby Alleus wiedział COKOLWIEK o Domenach Grozy wydaje mi się to najbardziej logiczne rozwiązanie, bo z mojej postaci żaden mędrzec a Domeny Grozy podobnie jak Odległa Dziedzina są poza powszechnie znaną kosmologią Wielkiego Koła.

Moim zdaniem trzeba by być prawdziwym Białobrodym Mistrzem Wiedzy albo bardzo się interesować tego typu tematami, aby posiadać tak szczegółowe informacje. Jak dla mnie logiczne by było, żeby moja postać wiedziała kim jest Vecna i może nawet słyszałby jakieś plotki o wydarzeniach z "Die Vecna Die" że jakiś licz bóstwo śmierci i nekromancji z Oreth było na tyle głupie, żeby atakować Sigil, ale też raczej bez szczegółów tamtych wydarzeń, bo on się takimi rzeczami nie interesuje

Poza tym sesja wydaje mi się o wiele ciekawsza gdy Alleus wie bardzo mało i odkrywa całą sytuację razem ze swoim krasnoludzkim towarzyszem
 
Brilchan jest offline