Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-01-2024, 10:26   #385
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Czołem!
Dziękuję za wyrozumiałość i slowa wsparcia , jeśli to możliwe to prosiłbym o jeszcze odrobinę czasu na stworzenie posta. Dzisiaj udało mi się posunąć do przodu podczas drogi powrotnej z pogrzebu.
- Oki, szpoko i powodzenia



Cytat:
Musze tylko powiedzieć ze pozwoliłem sobie na odrobinę swobody w swiatotwoorzeniu mianowicie nazwałem sobie naszego zamordowanego miecznika(o ile pamiętam pozostał bezimienny) i dalem bardzo ogólnikowe informacje oni przy okazji scenki pogrzebu. Mam nadzieje ze nie bedzie to problemem.
- Oki, możesz poświatotworzyć z imieniem. Pogrzyb odbył się w tamtym obozie przy rzece zanim wznowiliście podróż do Lenkster.



Cytat:
Po za tym chciałem się spytać o jedną rzecz, zakładam że w Lenkster jest jakiś kowal?
Pytam sie bo przypomniałem sobie,że Stefan nazbierał sobie tej goblińskiej broni trochę jak odbijaliśmy karawanę kupiecką i z tego co pamietam to nic z tym żelastwem jeszcze nie zrobiłwiec chcialem zagaic scenke jak zachodzi do kowala żeby zaoferować mu trochę metalu do zakupienia(zakladam że goblińska broń na wiele wiecej niż jako surowiec do przetopu się nie nadaje).
- No parę groszy mógłby z tego złomu zyskać ile to podumam. A jakiś kowal jest. Jak już to tego nowego dnia po pierwszej nocce w Lenkster bo gdy przybywacie to raczej by nie zdążył pójśc do kowala/sklepu/rzemieślnika etc.



Cytat:
Po za tym Mistrzu to w odniesieniu do mojej ostatniej wiadomości na prive to chciałem się spytać czy mógłbym dać małą scenke z przedstawieniem naszemu rekrutujacemu trio pewnych osobników o których pisaliśmy na prive?
- Tak, możesz zmajstrować scenę ze swoimi pomocnikami.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem