Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-09-2007, 22:58   #42
Andregor
 


Poziom Ostrzeżenia: (0%)
No to powinno sie spodobać

Pierwsza rzecz jaka mi przychodzi na myśl kiedy myślę o przeszłości to właśnie to moje przekleństwo, ta choroba doszczętnie zrujnowała mi życie, chciałem być gangerem i zażyć adrenaliny a nie mogłem z domu wychodzić bo albo spiekłem się na słońcu albo jakiś szajbus o mało mnie nie przejechał, więc co zrobiłem? Jak to co? Polazłem do garażu i tam spędzałem całe dnie, rodzice mi przynosili jedzenie a ja tam spałem jadłem i … w ogóle wszystko tam robiłem, to tam znalazłem stary motor który odnowiłem i nazwałem „Czarny kot” bardzo do tej maszynki się przywiązałem a że żyłem w garażu to i nauczyłem się majsterkować. Jak miałem zdaje się 19 lat rodzice zdołali kupić zapas lekarstw od jakiegoś handlarza i wiesz co zrobiłem? Wytarowałem w wyścigu, zająłem 3 miejsce i dostałem 5L baniak na paliwo, trochę pojeździłem i paliwa zaczęło ubywać, ale co zrobić? Jak miałem 20 lat nauczyłem się przełączać kabelki tak żeby było bum! Oczywiście po jakimś kwadransie czy pół godziny. Znowu wystartowałem w tym samym wyścigu i wiesz co? Tym razem zająłem 1 miejsce! Reszta miała drobne problemy z maszynami kilku nawet eksponowało, ciekawe kto im to zrobił. W rok później po kolejnej wygranej wyruszyłem w świat, zabrałem paliwo, łańcuch z warsztatu i kilka innych drobiazgów, nie zapominając o lekarstwie. Co? że o czym jeszcze nie wspomniałem ? a… no tak rodzina. Więc sprawa wygląda tak, ojciec ma paranoje i … przepraszam miał paranoje i zadarł z niewłaściwym człowiekiem, jak się okazało to był jeden z wredniejszych ale mniej znanych mafiosów, cóż zdarza się. Matka wyjechała do NY na miesiąc przed moim wyjazdem a siostra została w naszej ruderze, mówię ci jako jedyna osoba w Detroid nie interesowała się samochodami ani motorami, dasz wiarę? Zamiast tego interesowała się jaką głupią historią, ciągle o jakimś Nopltelonie czy Napotelonie bredziła, a czekaj przypominam sobie to był ten, no, Napoleon. Właśnie, Nie wiem co ona w tym widzi powinna zająć się tym co jest tu i teraz ale to jak próbować uruchomić auto bez przewodów doprowadzających paliwo, nic do niej nie dociera.