Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-01-2024, 21:35   #465
Guren
 
Guren's Avatar
 
Reputacja: 1 Guren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputację
Po sekretariacie
Dean Murphy po zebraniu do teczki kserówek z dokumentację wręczoną mu przez panią Kowalski rozmasował kark, żeby zebrać myśli.
- Wielkie dzięki za pomoc w ostatnich dniach. Chociaż mam nadzieję, że cała Przepowiednia Sybilli Skull okaże się blefem... Ale nadal mamy tylko parę dni do Przesilenia Letniego. I jeśli na serio jedyną szansą na przebłaganie stada wściekłych duchów, by nie rozwaliły Halycon City będzie zagranie im piosenki, to trzeba będzie im zagrać... Ale jeśli to miałoby się udać.

Potrafię grać grać na basie i perkusji. Diana, chyba wspominałaś, że potrafisz grać na gitarze? Eddie, czy potrafisz na czymś grać? I jak u was z czytaniem nut? Jakkolwiek The Beatlesie założyli zespół chociaż nie wszyscy w zespole to potrafili... Śpiew też bym wolał sprawdzić.


Wywołanie Czarnego Maga
Mama wydawała się zadowolona, że "Przenieśli Deanowi staż z A.E.G.I.S. do Błękitnych Kołnierzyków". Arsenio Kalligaris w sumie pomógł w sprawie wygłaszając "Czego się spodziewać po rządowej organizacji, która przyjeżza zawsze PO wydarzeniach?! Oczywiście, że wypchną wszelkich niewygodnych ludzie gdzie indziej."

I tak wśród błękitnych świateł, które wydawały się Mephisto dziwnie kojące pojawił się Czarny Mag. Spojrzał kolejno na przyjaciół zanim oświadczył wskazując kciukiem na błekitnowłosego nastolatka:
- A Eddie to za marny odnośnik na upływ czasu, czy jak? Thunder Twins skończyli 12 lat? Kto był burmistrzem Halycon City kiedy pan był tutaj ostatnio?

Jeśli o mnie chodzi to możecie mi mówić Dean Murphy i przyzwano pana w związku z moimi problemami rodzinnymi w które wmieszała się nekromantka strzelająca piorunami. Czy STONE COVE coś panu mówi?
 
__________________
You are braver than you believe, stronger than you seem, and smarter than you think. Kubuś Puchatek aka Winnie the Pooh

Ostatnio edytowane przez Guren : 25-01-2024 o 21:38.
Guren jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem