Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-02-2024, 16:47   #131
GreK
 
GreK's Avatar
 
Reputacja: 1 GreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputację
Cześć,
Będąc na feriach miałem trochę więcej wolnego czasu na przemyślenia i na podjęcie trudnej decyzji - rezygnuję z gry.
Szczegółowe powody znasz abi bo puściłem Ci feedback na PW.
Napiszę tylko tyle, że sesja nie spełniła moich oczekiwań i wiele rzeczy zaczęło mnie irytować a ta irytacja zaczęła wpływać na sposób prowadzenia postaci i Vicente na GMie przestawał już być sobą. Gdzieś tam między Pimpusiem a zblazowanymi artystami, podczas przełamywania kolejnej blokady zapomniałem po co tak naprawdę uciekł od świata i ciężko by mi było wskoczyć ponownie w stare buty.
Ale miałem się nie rozpisywać...

Szkoda, że nie skorzystałeś abi z mojej propozycji i nie rozpisałeś rekrutacji uzupełniającej jak była na to sposobność.

Szkoda, że muszę Cię zostawić samego Dhratlach. Nie wiem która z naszych postaci była gorszym dupkiem :P


Do poczytania/popisania innym razem.
 
__________________
LUBIĘ PBF
(miałem to wygwiazdkowane ale ktoś uznał to za deklarację polityczną)
GreK jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem