Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-02-2024, 21:14   #468
Kaworu
 
Kaworu's Avatar
 
Reputacja: 1 Kaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputację
- Whoa! - Zaczął wujek Tadem, nie wiedząc od czego zacząć – Kto był burmistrzem, hm… tam blondynka taka? O Jezu, jak jej było… - postrzelał palcami w powietrzu, po czym nie mogąc sobie tego przypomnieć, machnął dłonią.

- W każdym razie, jestem pewien, że miałeś wiele przygód – powiedział do Eda – Ale mogą one zaczekać na inny czas. Co zaś do Ciebie – przeniósł wzrok z powrotem na Deana – Nie wiem, co Ci poradzić. Mógłbym wynaleźć magię tej całej Sybilli, ale podejrzewam, że w całym Halcyon City siedzi cała masa nekromantów. Bez jakiegoś podlinkowania do niej – jej sygnatury energetycznej, wiesz? - nie mam jak wykryć, że to akurat ona rzuciła to zaklęcie.

- Poza tym… - zamilkł na chwilę – Nie wiem, co innego mogę zrobić. Macie swoje podejrzenia i wątpliwości co do Sybilli, ale czy to rzeczywiście jest prawdziwe? Nawet najstarsi tego świata nie mogą przejrzeć, co skrywa ludzkie serce… - powiedział nieco mędrkowato.

- Em… tak w każdym razie gdzieś słyszałem. Zresztą… nie mamy jej sygnatury energetycznej i to największy problem, czyż nie? - spytał, patrząc nieco bezradnie na zebranych.
 
Kaworu jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem