Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-02-2024, 10:59   #470
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Eddie podrapał się po głowie - Mam pomysł! Skoro minęło parę dni od sytuacji w Starbucksie to czy pracownicy Blue Collar mieliby czas naprawić Starbucksa i mieliby w magazynie kawałki ściany i elektronikę ze ścian naładowaną negatywną energią z wybuchu Sybilii Skulls ? Bo tak myślę, że by jeszcze nie zutylizowali- Nacisnął komunikator i spróbował skontaktować się z działem magazynowym.

- Ale wiatr jej w dupę! Ważniejsze jest, że Dean chciał się skontaktować z duchem Ojca swego, żeby sprawdzić, czy go nekromanty nie dręczą prawda stary ? - Spytał kolegi.

- Wołamy Krakena, żeby też byli przy tym ?- Młody speedster pamiętał prośbę o utrzymaniu tożsamości siostry Deana w tajemnicy, ale nie chciał żeby miła dziewczyna starciła możliwość pogadania z Ojcem a biedny Mephisto pewnie teraz był w emocjach warto mu przypomnieć, żeby potem siebie nie obwiniał.
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 06-02-2024 o 11:48.
Brilchan jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem