Wątek: funny stafik ;)
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-02-2024, 17:41   #3347
Jaśmin
 
Jaśmin's Avatar
 
Reputacja: 1 Jaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputację
Dwie sprawy:

Po pierwsze, właśnie się dowiedziałem, że szafir to kamień kojarzony ze szczerością, lojalnością i wiernością. W związku z tym postanowiłem, że z okazji naszej piątej rocznicy pożycia podaruję memu psu obrożę z szafirami. Najlepiej pierwszej wody, znaczy duże.
Mam rację? Mam rację.

Po drugie, właśnie dowiedziałem się, że sproszkowany róg nosorożca czarnego, starty kieł słonia lub ząb rekina tygrysiego w medycynie chińskiej pomaga na potencję. Nawiasem mówiąc, połowa tradycyjnych chińskich medykamentów działa korzystnie na męską witalność płciową (kobiet to ponoć nie dotyczy, ciekawe czemu). Tak przy okazji, gdyby ktoś zwierzył mi się, że zwyciężył w pojedynku zapaśniczym z rekinem (tylko broń naturalna i koniecznie na głębokiej wodzie) to bym mu pogratulował trofeum, a co! Tak samo, gdyby ktoś ubił nosorożca czarnego gołymi łapami. Rękami. A co tam! Prawdziwy mężczyzna zabija nosorożce z bezpiecznego dystansu, z broni palnej. Ten chłodny dotyk stali w dłoniach, zapach walki, bycie mężczyzną!
Pasuje? Tak/Nie/Jaśmin, zginiesz podłą śmiercią.

Wasz nosorożec czarny

Pzdr
 
__________________
Myśląc nigdy nie doszedłem do żadnych wniosków.
Ale to nie powód by nie myśleć.
Zdrajca, obciąć mu jajca! Tchórz, wsadzić mu nóż! Kiep, pałą przez łeb!
Hejt? Kijem przez grzbiet.
Jaśmin jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem