Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-02-2024, 09:44   #13
Quantum
 
Quantum's Avatar
 
Reputacja: 1 Quantum ma wspaniałą reputacjęQuantum ma wspaniałą reputacjęQuantum ma wspaniałą reputacjęQuantum ma wspaniałą reputacjęQuantum ma wspaniałą reputacjęQuantum ma wspaniałą reputacjęQuantum ma wspaniałą reputacjęQuantum ma wspaniałą reputacjęQuantum ma wspaniałą reputacjęQuantum ma wspaniałą reputacjęQuantum ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Alex Tyler Zobacz post
Ludzie będą zerkać na doca o różnych porach i z różną częstotliwością, dlatego lepiej podawać. Nie będzie wtedy przestojów przez wątpliwości, czy potwór nadal stoi, czy nie. Zwłaszcza że każdy rzuca za siebie.
Jasne, będę podawać.

====================

Na doca wjechała 2 runda walki, został tylko jeden raczek, więc myślę, że go spokojnie ubijecie.

Można zacząć pisać posty. Ishirou i Aerys są przebudzeni, Sasha i Jask wciąż nieprzytomni, więc jak ktoś chce, to może spróbować ich dobudzić.

Od tej pory generalnie zaczyna się przygoda i sandbox. Jeśli Wy nie będziecie mi dawać jasnych deklaracji, co robicie, posuwać akcji jakoś naprzód, ja nie będę miał o czym dla Was pisać (no, czasami może napuszczę na Was jakieś potworki z losowej tabeli dołączonej do przygody ), bo nie będę Was ciągnął za rączkę.

NPC co prawda mogą mieć jakieś swoje pomysły, ale to Wy jesteście najjaśniejszymi punktami tej przygody i nie chciałbym się uciekać do tego, by BNi podpowiadali Wam, co macie robić. Liczę na Waszą kreatywność . I pamiętajcie proszę, że to nie jest pięć solówek, tylko przygoda drużynowa. Zresztą, pójście samemu w dżunglę może skończyć się źle dla bohatera, więc miejcie to na uwadze.

Odnośnie fabularnej części, BG wciąż czują się trochę chorzy (większość efektów zatrucia przespali) po wczorajszej kolacji, ale mogą swobodnie rozmawiać i działać.

W razie pytań, walcie.

CZAS NA ODPIS DO CZWARTKU, PÓŁNOCY.

Acha, opiszcie sobie walkę u siebie
 
__________________
In the end... you only have yourself.

Ostatnio edytowane przez Quantum : 12-02-2024 o 09:47.
Quantum jest offline