Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-02-2024, 21:03   #702
Ketharian
Dział Postapokalipsa
 
Ketharian's Avatar
 
Reputacja: 1 Ketharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputację
Bardzo się cieszę, że mimo tak licznych perturbacji udało nam się doprowadzić tę sesję do pomyślnego zakończenia, chociaż jestem też nieco zaskoczony, że to ja dotrwałem do finału (startując jako z definicji drugoplanowy opiekun). To był kawał dobrej zabawy. Bardzo chętnie napiszę fabularny epilog z perspektywy Manfreda, pomyślałem też sobie, że na sam koniec dobrze byłoby jeszcze wyliczyć dla Ackera pakiet ciężko uciułanych Punktów Doświadczenia, które wydałbym na rozwinięcia postaci.

I gdybyś kiedyś znów chciał poprowadzić warsztaty, z góry deklaruję chęć wzięcia w nich udziału w roli wsparcia, oczywiście podrasowanym za wspomniane pedeki Manfredem!
 
__________________
Królestwo i pół księżniczki za MG gotowego poprowadzić Degenesis!
Ketharian jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem